Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Kingston Fury KF560C32RSK2-32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Fury Renegade KF560C32RSK2-32 Pamięć Ram Czarny/Szary 32GB | 559 zł |
Kingston FURY Renegade DDR5-6000 WH C32 DC - 32GB | 651 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Renegade Silver 32GB(2*16GB)/6000 CL32 SAKIN5032 | 617 zł |
Kingston Fury Renegade Silver 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-DDR5 | 612 zł |
Kingston FURY Renegade DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL32 Czarno-srebrny | 559 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32 | od 559 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF564C32RSK2-32 | od 689 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF568C36RSK2-32 | od 802 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF572C38RSK2-32 | od 952 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF576C38RSK2-32 | od 1 219 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF580C38RSK2-32 | od 1 041 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →