Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Kingston Fury KF556S40IBK2-32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Impact SO DDR5-5600 C40 DC - 32GB | 577 zł |
Kingston Fury Impact 32GB [2x16GB 5600MHz DDR5 CL40 SODIMM] RD-DDR5SO-KNG- | 538 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Kingston DDR5 32GB - 5600 - CL - 40 - Dual | 538 zł |
Pamięć RAM SO-DIMM DDR5 KINGSTON FURY Impact, 32 GB, 5600 MHz, CL36 | 537 zł |
Kingston Kf556s40ibk2-32 32gb 2x16gb Ddr5 5600mhz Ram Złocisty | 592 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64 | od 881 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-64 | od 969 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32 | od 537 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →