Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF436C16RB2AK2/16
Zdjęcia 16 |
Kingston Fury KF436C16RB2AK2/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF436C16RB2AK2/16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade RGB 16 GB 3600 DDR4 CL16 DIMM zestaw 2 szt pamięć d | 265 zł |
Kingston Fury Renegade RGB DDR4-3600 C16 DC - 16GB | 309 zł |
Kingston Fury Renegade Rgb Kf436c16rb2ak2/16 16gb 2x8gb Ddr4 3600mhz Ram P | 339 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16RB2AK2/16 | od 321 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF436C16RB2AK2/16 | od 265 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF440C19RB2AK2/16 | od 403 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF442C19RB2AK2/16 | od 440 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x8Gb KF446C19RB2AK2/16 | od 469 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →