Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 4x8Gb KF436C17BBAK4/32
Zdjęcia 4 | 506 zł Kup! Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL17 (KF436C17BBAK4/Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Kingston Fury KF436C17BBAK4/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 4x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 4x8Gb KF430C15BBAK4/32 | od 1 263 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 4x8Gb KF432C16BBAK4/32 | od 513 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 4x8Gb KF436C17BBAK4/32 | od 506 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →