Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 1x32Gb KF432C16BB/32
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF432C16BB/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 1x32Gb KF432C16BB/32
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Single Channel (1 sztuk) - I | 384 zł |
Kingston Fury Beast 32GB [1x32GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-036 | 329 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 3200MHz | 337 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 32GB 3200MHz KF432C16BB 32 | 331 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x32Gb KF426C16BB/32 | od 343 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x32Gb KF432C16BB/32 | od 329 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x32Gb KF436C18BB/32 | od 341 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →