Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x16Gb KF436C16RB12AK2/32
Zdjęcia 16 |
Kingston Fury KF436C16RB12AK2/32 3200 MHz 3600 MHz |
|
Imponujący zestaw szybkich modułów RAM w standardzie DDR4-3600 z wysokimi rozpraszaczami ciepła i kontrolowanym podświetleniem LED RGB. Zawiera dwa moduły dual-rank o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Ta ilość pamięci jest wystarczająca dla podstawowych stacji roboczych, uniwersalnych komputerów domowych i zrównoważonych systemów do gier. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2023, przeznaczony dla wymagających użytkowników, graczy i entuzjastów overclockingu.
Wyposażone w kontrolowane oświetlenie LED RGB kompatybilne z technologiami głównych światowych dostawców płyt głównych (Asus Aura Sync, MSI Mystic Light, Gigabyte RGB Fusion i ASRock Polychrome Sync), moduły pamięci RAM Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x16Gb KF436C16RB12AK2/32 idealnie nadają się do instalacji podczas modowania i wersji demonstracyjnych komputery PC. Deklarowana nominalna efektywna częstotliwość taktowania wynosząca 3600 MHz zapewnia wysoką przepustowość wynoszącą 28,8 Gb/s, co ma najbardziej pozytywny wpływ na wydajność obliczeń i gier. Moduły takie można instalować w systemach opartych na procesorach Intel Core od 6 do 14 generacji (płyty główne Socket 1700 wymagają obsługi DDR4), a także w procesorach AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3 na płytach głównych z gniazdem AM4.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x16Gb KF436C16RB12AK2/32
Wszystkie ceny 8 →Kingston FURY Renegade RGB 32 GB 3600 DDR4 CL16 DIMM zestaw 2 szt 1 x 8 pa | 489 zł |
Kingston Fury Renegade RGB DDR4-3600 C16 DC - 32GB | 483 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade RGB 32GB(2*16GB)/3600 CL16 SAKIN4G3236R | 490 zł |
Kingston FURY Renegade RGB 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KN | 519 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade RGB 32GB(2*16GB)/3600 CL16 120625 | 490 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16RB12AK2/32 | od 458 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 2x16Gb KF436C16RB12AK2/32 | od 399 zł | 9 oferty |