Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32
Zdjęcia 12 |
Kingston Fury KF436C16RB12K2/32 |
|
Stylowy i produktywny zestaw dwurzędowych szybkich modułów RAM w standardzie DDR4-3600 z radiatorami rozpraszającymi ciepło. Składa się z pary pojemnych dwustronnych modułów o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Ta ilość pamięci jest wystarczająca dla większości podstawowych stacji roboczych, uniwersalnych komputerów domowych i zrównoważonych komputerów osobistych do gier. Producent pozycjonuje go na rok 2023 jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony dla wymagających użytkowników, graczy i entuzjastów overclockingu.
Podana wysoka częstotliwość taktowania zapewnia imponującą przepustowość 28,8 Gb/s, co ma pozytywny wpływ na wydajność komputera i gier. Zestaw modułów RAM Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32 charakteryzuje się wysokim stopniem kompatybilności i jest w stanie pracować w szerokiej gamie konfiguracji sprzętowych opartych na procesorach Intel Core od 6. do 14. generacji (płyty główne Socket 1700 wymagają obsługi DDR4 ), a także procesory AMD Ryzen na płytach głównych z gniazdem AM4. Ponadto kilka podobnych zestawów może pracować w trybie 4-kanałowym w systemach HEDT, co zwielokrotnia przepustowość pamięci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32
Wszystkie ceny 8 →Kingston Fury Renegade DDR4-3600 C16 DC - 32GB | 419 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/3600 CL16 SAKIN4G3236RB21 | 433 zł |
Kingston FURY Renegade 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-12 | 379 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade Black 32GB 3600MHz | 371 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade Black 32GB 3600MHz | 371 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF432C16RB12K2/32 | od 353 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32 | od 369 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF440C19RB12K2/32 | od 523 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF442C19RB12K2/32 | od 574 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF446C19RB12K2/32 | od 891 zł | 1 oferta |