Pamięć RAM Kingston Fury Renegade RGB DDR4 4x8Gb KF436C16RBAK4/32
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Kingston Fury KF436C16RBAK4/32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade RGB DDR4 4x8Gb KF436C16RBAK4/32
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade RGB DDR4-3600 C16 QC - 32GB | 658 zł |
Kingston FURY FURY Renegade RGB 32GB (4 x 8GB) 3600 Czarny | 599 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL16 (KF436C16RBA | 599 zł |
Zestaw pamięci do komputera stacjonarnego Kingston FURY Renegade 32 GB (4 | 621 zł |
Kingston FURY FURY Renegade RGB 32GB (4 x 8GB) 3600 Czarny | 599 zł |
Kingston Fury Renegade RGB, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL16 | 598 zł |
Pamięć KINGSTON (UDIMM\DDR4\32 GB\3600MHz\1.35V\16 CL\QUAD) | 682 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →