Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16RB2A/8
Zdjęcia 17 |
Kingston Fury KF432C16RB2A/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16RB2A/8 | od 124 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF436C16RB2A/8 | od 129 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF440C19RB2A/8 | od 206 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →