Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF432C16BBK2/64
Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF432C16BBK2/64 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF432C16BBK2/64
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR4-3200 - 64GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 737 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 64GB(2*32GB)/3200 CL16 SAKIN4G6432BB20 | 650 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF432C16BBK2/64 64GB 3200MHz | 799 zł |
Kingston Fury Beast 64GB [2x32GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-032 | 699 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 64GB(2*32GB)/3200 CL16 67375 | 650 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF426C16BBK2/64 | od 699 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF432C16BBK2/64 | od 644 zł | 22 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF436C18BBK2/64 | od 721 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →