Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF560C40BBK4-64
Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF560C40BBK4-64 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF560C40BBK4-64
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 64GB - CL40 - Quad Channel (4 sztuk) - Int | 1 297 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 64 GB, 6000MHz, (KF560C40BWK4-64) | 1 182 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast White 64GB 6000MHz KF560C40BWK4-64 | 1 217 zł |
Kingston Fury Beast, DDR5, 64 GB, 6000MHz, | 1 229 zł |
Kingston FURY Beast DDR5-6000 - 64GB - CL40 - Quad Channel (4 sztuk) - Int | 1 264 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 64 GB, 6000MHz, CL40 (KF560C40BBK4-64) | 1 292 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF552C40BWK4-64 | od 1 076 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF556C40BBK4-64 | od 1 113 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 4x16Gb KF560C40BBK4-64 | od 1 182 zł | 6 oferty |
Polecamy