Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF548C38BB-16 |
|
Pojedyncza karta zaawansowanej pamięci DDR5 przeznaczona głównie dla entuzjastów przetaktowywania, wymagających graczy i posiadaczy stacji roboczych, którzy chcą zmaksymalizować wydajność swojego systemu bez względu na koszty. Należy do wyższej półki cenowej i do poprawnego działania wymaga dalekiej od najtańszej płyty głównej z obsługą DDR5 i XMP 3.0. W przeciwieństwie do podobnych kijów Fury Beast DDR4, ten model od razu zaczyna się od 4800 MHz i gwarantuje przepustowość 38 400 MB/s.
Działa po wyjęciu z pudełka z taktowaniem 38-38-38, a jego napięcie robocze wynosi tylko 1,1 V. Pamięć obsługuje nową specyfikację przetaktowywania XMP 3.0, która obejmuje dwa konfigurowalne profile prędkości i taktowania. Znaczący wzrost szybkości osiąga się poprzez podwojenie liczby bloków pamięci (z 16 do 32), zwiększenie czasu trwania impulsu (z 8 do 16), a także wykorzystanie dwóch niezależnych 32-bitowych podkanałów. Obniżenie napięcia wejściowego należy przypisać wbudowanemu układowi zarządzania energią, który efektywniej zarządza napięciem. Ponadto pamięć Kingston Fury Beast DDR5 1x16 Gb obsługuje technologię wykrywania i korekcji błędów na chipie (ODECC), która poprawia stabilność przy ekstremalnych prędkościach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16
Wszystkie ceny 11 →Kingston FURY Beast DDR5-4800 - 16GB - CL38 - Single Channel (1 sztuk) - I | 291 zł |
Kingston Fury Beast Black 16GB [1x16GB 4800MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-KNG | 248 zł |
Kingston FURY FURY Beast Black DDR5 16GB 4800 Czarny | 248 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 16 GB, 4800MHz, CL38 (KF548C38BB-16) | 248 zł |
KINGSTON DDR5 Fury Beast Black 16GB(1*16GB)/4800 CL38 KF548C38BB-16 | 248 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16 | od 248 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C36BBE-16 | od 252 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16 | od 249 zł | 19 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C36BBE-16 | od 270 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C40BB-16 | od 236 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 | od 295 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C40BB-16 | od 283 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF564C32BW-16 | od 421 zł | 1 oferta |