Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16
Відео 15Фото 6 |
Kingston Fury KF548C38BB-16 |
|
Поодинока планка пам'яті передового формату DDR5, розрахована насамперед на ентузіастів розгону, вимогливих геймерів та власників робочих станцій, які прагнуть максимально прискорити роботу своєї системи без огляду на витрати. Належить до верхнього цінового сегменту і для коректної роботи вимагає далеко не найдешевшу материнську плату з підтримкою DDR5 та XMP 3.0. На відміну від аналогічних планок Fury Beast DDR4, ця модель відразу заводиться на частоті 4800 МГц і гарантує пропускну здатність в 38 400 МБ/с.
З коробки працює з таймінгами 38-38-38, а її робоча напруга складає всього 1.1 В. Пам'ять підтримує нову специфікацію розгону процесора XMP 3.0, яка включає два профілі для швидкості і таймінгів. Істотне підвищення швидкості досягається за рахунок подвоєння кількості блоків пам'яті (з 16 до 32), збільшення тривалості імпульсів (з 8 до 16), а також використання двох незалежних 32-бітових підканалів. За зниження вхідної напруги дякувати необхідно вбудовану інтегральну мікросхему управління живленням, яка найефективніше управляє напругою. Також пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb підтримує накристальну технологію виявлення та виправлення помилок (ODECC), яка підвищує стабільність роботи на екстремальних швидкостях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16
Усі ціни 12 →Kingston FURY Beast DDR5-4800 - 16GB - CL38 - Single Channel (1 sztuk) - I | 291 zł |
Kingston Fury Beast Black 16GB [1x16GB 4800MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-KNG | 248 zł |
Kingston FURY FURY Beast Black DDR5 16GB 4800 Czarny | 248 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 16 GB, 4800MHz, CL38 (KF548C38BB-16) | 248 zł |
KINGSTON DDR5 Fury Beast Black 16GB(1*16GB)/4800 CL38 KF548C38BB-16 | 248 zł |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16 | від 248 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C36BBE-16 | від 252 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16 | від 249 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C36BBE-16 | від 270 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C40BB-16 | від 236 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 | від 295 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C40BB-16 | від 283 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF564C32BW-16 | від 421 zł | 1 пропозиція |