Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16BB2AK2/16
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF432C16BB2AK2/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16BB2AK2/16
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB DDR4-3200 C16 DC - 16GB | 245 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 16GB(2* 8GB)/3200 CL16 SAKIN4G1632BR21 | 258 zł |
Kingston Fury Beast RGB 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-13 | 239 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 16GB(2* 8GB)/3200 CL16 124553 | 258 zł |
Kingston FURY Beast RGB 16 GB 3200 MT/s DDR4 CL16 DIMM (zestaw 2 sztuk) Pa | 274 zł |
Kingston Kf432c16bb2ak2/16 16gb 2x8gb Ddr4 3200mhz Ram Przezroczysty | 281 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF426C16BB2AK2/16 | od 259 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16BB2AK2/16 | od 239 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF436C17BB2AK2/16 | od 272 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF437C19BB2AK2/16 | od 289 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →