Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF432C16BBAK2/16 |
|
Zestaw modułów RAM z pamięcią DDR4-3200 z efektownym sterowanym podświetleniem LED RGB. Przed zakupem marki HyperX przez HP pamięć ta nosiła markę HyperX Fury i regularnie otrzymywała wysokie oceny od prasy i kupujących ze względu na niską cenę, wysoką jakość i dobry potencjał podkręcania. Jest to produkt ze średniej kategorii cenowej, skoncentrowany na zastosowaniach w komputerach do gier z obfitym podświetleniem i stacjach roboczych klasy podstawowej opartych na procesorach Intel i AMD.
Zestaw Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb składa się z dwóch modułów pamięci 8 GB o deklarowanym taktowaniu 3200 MHz i przepustowości około 25600 MB/s. Działa po wyjęciu z pudełka w trybie DDR4-2400 ze standardowymi taktowaniami CL16 (16-18-18) i napięciem 1,2 V. Do zainstalowania trybów deklarowanych przez producenta potrzebna jest płyta główna obsługująca profile XMP z wybranymi czasy i napięcie.
Lub ręczne podkręcanie pamięci bezpośrednio w BIOS-ie. Aby zapewnić stabilną pracę przy dużym obciążeniu, oba wsporniki wyposażono w kruczoczarne metalowe radiatory, które skutecznie chłodzą chipy i kontroler pamięci. Na końcu zamocowany jest półprzezroczysty światłowód, przez który prześwitują diody LED RGB, które można zsynchronizować z resztą podświetlenia obudowy. Wysokość prętów wynosi 41,2 mm i ten czynnik należy wziąć pod uwagę podczas montażu, aby grzebienie nie opierały się o chłodnicę procesora podczas instalacji pamięci RAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16
Wszystkie ceny 11 →Kingston FURY Beast RGB DDR4-3200 C16 DC - 16GB | 259 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF432C16BBAK2/16 16GB 3200MHz | 309 zł |
Kingston Fury Beast RGB 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-03 | 214 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 3200MHz | 214 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 3200MHz | 214 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF426C16BBAK2/16 | od 229 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF430C15BBAK2/16 | od 664 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16 | od 214 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF436C17BBAK2/16 | od 236 zł | 23 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF437C19BBAK2/16 | od 288 zł | 7 oferty |