Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x32Gb KF430C16BBA/32
Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF430C16BBA/32 3000 MHz CL16 3200 MHz CL16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x32Gb KF430C16BBA/32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 3000MHz | 670 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 3000MHz KF430C16BBA 32 | 670 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x32Gb KF430C16BBA/32 | od 670 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x32Gb KF432C16BBA/32 | od 392 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →