Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEAK2-32 |
|
Spektakularny dwukanałowy zestaw szybkiej pamięci RAM DDR5 do przetaktowywania, zdolny do pracy z efektywną częstotliwością zegara 6000 MHz i zapewniający imponująco wysoką przepustowość (do 48 Gb/s). Pozycjonowany jako produkt z górnej półki przedziału cenowego na rok 2022. Zawiera dwa moduły peer-to-peer o pojemności 16 GB każdy (łącznie 32 GB). Można go wykorzystać zarówno do montażu nowych systemów, jak i do rozbudowy podsystemu pamięci już istniejących.
Przeznaczony do użytku w komputerach osobistych opartych na platformie Intel Core (12 generacja i wyższe, płyty główne Socket 1700 wymagają obsługi DDR5) oraz konfiguracjach sprzętowych opartych na procesorach AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen 3 Rafael (gniazdo procesora AM5). Całkowita pojemność modułów jest wystarczająca dla wielofunkcyjnego komputera domowego, stacji roboczej do tworzenia/edycji treści cyfrowych i zrównoważonego systemu do gier. Stylowa konstrukcja zewnętrzna obejmuje nie tylko zaawansowane radiatory, ale także sterowane oświetlenie LED RGB, kompatybilne z technologiami wiodących dostawców płyt głównych: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light i ASRock Polychrome Sync. W przypadku stosowania dużych chłodnic procesora należy wziąć pod uwagę wysokość modułów (42,2 mm).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32
Wszystkie ceny 22 →Kingston FURY Beast DDR5 RGB 32 GB 2 x 16 GB 6000 MT/s DDR5 CL36 DIMM zest | 619 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - | 660 zł |
Kingston Pamięć DDR5 Fury Beast RGB 32GB(2*16GB)/6000 CL36 czarna EXPO SAK | 624 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF560C36BBEAK2-32 32GB 6000MHz | 789 zł |
Kingston Fury Beast White RGB EXPO 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD | 599 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF548C38BBAK2-32 | od 558 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C36BBEAK2-32 | od 547 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C40BBAK2-32 | od 537 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C36BBEAK2-32 | od 563 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C40BBAK2-32 | od 559 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32 | od 599 zł | 23 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C40BBAK2-32 | od 576 zł | 24 oferty |