Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEAK2-64 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO 64GB 2x32GB 6000MT/s DDR5 CL36 DIMM Desk | 1 101 zł |
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 64GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - | 1 208 zł |
Kingston Fury Beast Black RGB EXPO 64GB [2x32GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD | 1 229 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 64 GB, 6000MHz, CL36 (KF560C36BWEAK2 | 1 169 zł |
Pamięć RAM DIMM DDR5 KINGSTON FURY Beast RGB EXPO, 64 GB, 6000 MHz, CL36 | 1 144 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF548C38BBAK2-64 | od 889 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C36BBEAK2-64 | od 995 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64 | od 899 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C36BBEAK2-64 | od 975 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C40BBAK2-64 | od 992 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64 | od 1 079 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C40BBAK2-64 | od 1 041 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →