Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Kingston Fury KF436C16RB1K2/32 |
|
Czysta pamięć do podkręcania, która kosztuje odpowiednie pieniądze i nie zawodzi, gdy ma to znaczenie. Część tytułowej linii Kingston Fury Renegade z 2021 roku. Składa się z dwóch podkręconych kijów o pojemności 16 GB każdy o nominalnej częstotliwości taktowania 3600 MHz (przepustowość 28800 MB/s), opóźnieniu CL16 i napięciu pracy w granicach 1,35 V. Dzięki wyselekcjonowanym układom pamięci moduły mają doskonałe Potencjał podkręcania, który docenią entuzjaści i wymagający gracze.
W szczególności ten zestaw jest w stanie przetaktować do 4000 - 4266 MHz, co jest już bardzo zbliżone do wydajności drogiej pamięci DDR5. Aby uwolnić pełny potencjał tej pamięci, potrzebujesz wysokiej klasy płyty głównej z potężnym podsystemem zasilania, flagowym chipsetem i obsługą technologii XMP. Aby zapewnić skuteczne chłodzenie, oba elementy wykończenia mają agresywny metaliczny czarny radiator z logo Fury, które wizualnie nawiązuje do stylistyki popularnej niegdyś linii HyperX Predator. Dobrze radzi sobie z chłodzeniem pamięci podczas przetaktowywania i rzadko przekracza 55°C. Ten zestaw nie zawiera podświetlenia, ale generalnie jest dość powszechny w serii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32
Wszystkie ceny 10 →Kingston FURY Renegade 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-10 | 409 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL16 (KF436C16RB1K2/3 | 422 zł |
Pamięć RAM DDR4 KINGSTON FURY Renegade KF436C16RB1K2/32, 32 GB, 3600 MHz, | 415 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 32 GB, 3600MHz, CL16 (KF436C16RB1K2/3 | 382 zł |
KINGSTON 32GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) 1Gx8 FURY Renegade Black K | 415 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF432C16RB1K2/32 | od 749 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32 | od 379 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32 | od 1 233 zł | 1 oferta |