Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR5 2x8Gb KF548S38IBK2-16
Zdjęcia 8 |
Kingston Fury KF548S38IBK2-16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR5 2x8Gb KF548S38IBK2-16
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY FURY Impact DDR5 16GB (2 x 8GB) 4800 Czarny | 229 zł |
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR5, 16 GB, 4800 MHz, CL3 | 288 zł |
Pamięć RAM Kingston 16GB (2x8GB) 4800MHz DDR5 CL38 | 323 zł |
Kingston FURY FURY Impact DDR5 16GB (2 x 8GB) 4800 Czarny | 229 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 16GB(2* 8GB)/4 | 321 zł |
pokaż 5 ofert
Polecamy