Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb KF432C16BBA/8
Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF432C16BBA/8 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb KF432C16BBA/8
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB DDR4-3200 C16 SC - 8GB | 151 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 8GB 3200MHz | 122 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 8GB 3200MHz KF432C16BBA 8 | 122 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR4, 8 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16BBA/8) | 128 zł |
Kingston Kf432c16bba/8 1x8gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny | 134 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb KF426C16BBA/8 | od 95 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb KF432C16BBA/8 | od 122 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb KF436C17BBA/8 | od 134 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 1x8Gb KF437C19BBA/8 | od 290 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →