Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF436C18BBK4/128
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF436C18BBK4/128 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF436C18BBK4/128
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 128GB(4*32GB)/3600 CL18 SAKIN412836BB40 | 1 547 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 128GB 3600MHz | 1 499 zł |
Kingston FURY Beast 128GB [4x32GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4-KNG-091 | 1 480 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 128GB 3600MHz | 1 499 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 128GB(4*32GB)/3600 CL18 67322 | 1 547 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF432C16BBK4/128 | od 1 429 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 4x32Gb KF436C18BBK4/128 | od 1 480 zł | 12 oferty |
Polecamy