Pamięć RAM Kingston Fury Beast RGB DDR5 4x32Gb KF552C40BWAK4-128
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF552C40BWAK4-128 5200 MHz5600 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast RGB DDR5 4x32Gb KF552C40BWAK4-128
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB DDR5-5200 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 sztuk) | 2 200 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 128GB 5200MHz | 2 029 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 128GB 5200MHz KF552C40BBAK4-128 | 2 029 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 128 GB, 5200MHz, CL40 (KF552C40BWAK4 | 2 140 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast RGB DDR5 4x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast RGB DDR5 4x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR5 4x32Gb KF552C40BWAK4-128 | od 2 029 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR5 4x32Gb KF556C40BWAK4-128 | od 2 002 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →