Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x16Gb KF436C18BB2AK4/64
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF436C18BB2AK4/64 3200 MHz CL16 Dual Rank 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x16Gb KF436C18BB2AK4/64
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB 64 GB 3600 MT/s DDR4 CL18 DIMM zestaw 4 szt pamięć | 1 000 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 64GB(4*16GB)/3600 CL18 SAKIN4G6436BR41 | 925 zł |
Kingston FURY Beast RGB 64GB [4x16GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4-KNG-1 | 971 zł |
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 64GB(4*16GB)/3600 CL18 124888 | 925 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR4, 64 GB, 3600MHz, CL18 (KF436C18BB2AK4 | 902 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x16Gb KF432C16BB12AK4/64 | od 912 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x16Gb KF436C18BB2AK4/64 | od 902 zł | 5 oferty |
Polecamy