Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR4 4x8Gb KF432C16RBK4/32
Zdjęcia 5 |
Kingston Fury KF432C16RBK4/32 2666 MHz CL13 3200 MHz CL16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR4 4x8Gb KF432C16RBK4/32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade 32GB 3200MHz | 435 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16RBK4/32 | 424 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade 32GB 3200MHz KF432C16RBK4 32 | 433 zł |
Kingston Fury Renegade, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 | 438 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR4 4x8Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR4 4x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 4x8Gb KF426C13RBK4/32 | od 949 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 4x8Gb KF432C16RBK4/32 | od 424 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →