Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF560C32RS-32
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF560C32RS-32 6000 MHz6400 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF560C32RS-32
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade DDR5-6000 BK C32 SC - 32GB | 599 zł |
Pamięć Kingston Renegade, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RS-32) | 594 zł |
Pamięć do gier Kingston Fury Renegade DDR5 srebrna/czarna XMP 32 GB 6000 M | 624 zł |
Kingston FURY Renegade DDR5-6000 WH C32 SC - 32GB | 632 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RW-32) | 615 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF560C32RS-32 | od 594 zł | 5 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF564C32RS-32 | od 742 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →