Pamięć RAM Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x32Gb KF560C32RSAK2-64
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Kingston Fury KF560C32RSAK2-64 6000 MHz6400 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x32Gb KF560C32RSAK2-64
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Fury Renegade White RGB 64GB [2x32GB 6000MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-D | 1 169 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade DDR5 RGB 64GB 6000MHz | 1 104 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade DDR5 RGB 64GB 6000MHz | 1 099 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade DDR5 RGB 64GB 6000MHz KF560C32RSAK2-64 | 1 099 zł |
Pamięć Kingston Fury Renegade RGB, DDR5, 64 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RSA | 1 107 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x32Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x32Gb KF560C32RSAK2-64 | od 1 029 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x32Gb KF564C32RSAK2-64 | od 1 373 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →