Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Kingston Fury KF432C16BBK2/16 |
|
Kiedyś najpopularniejszy RAM, który przez długi czas wychodził pod flagami HyperX Fury, ale zmienił swoje oznaczenie po zakupie marki HyperX przez giganta Hewlett-Packard. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych układów pamięci, wysokiej jakości radiatorów i wysokiej kontroli jakości pamięć ta zyskała reputację niezawodnej i poważnej pamięci o dobrym potencjale przetaktowania.
Zestaw modułu Fury Beast DDR4 2x8Gb jest wysoce kompatybilny i może pracować w dowolnej konfiguracji opartej na procesorach Intel Core i AMD Ryzen. Składa się z dwóch jednostronnych 8-układowych modułów (2x8 GB) ze standardowymi taktowaniem CL16 i obsługą technologii XMP z wbudowanymi profilami podkręcania pamięci. Deklarowana wysoka częstotliwość taktowania (3200 MHz) zapewnia imponującą przepustowość i znaczny wzrost prędkości w porównaniu z klasycznymi modułami DDR4 2400. Dla stabilnej pracy przy dużym obciążeniu zastosowano chłodzenie pasywne w postaci metalowego radiatora, który zakrywa układy pamięci. Aby zachować dziedziczność, projektanci Kingston nie zmienili niczego w wyglądzie, więc wykończenia wyglądają prawie tak samo, jak ich poprzednicy z serii HyperX Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16
Wszystkie ceny 19 →Kingston FURY Beast DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - Int | 225 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 16GB(2*8GB)/3200 CL16 SAKIN4G1632BB20 | 203 zł |
Kingston Fury Beast 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-045 | 209 zł |
Kingston Pamięć DDR4 FURY Beast 16GB(2*8GB)/3200 CL16 67338 | 203 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16BBK2/16) | 199 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF426C16BBK2/16 | od 181 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF432C16BBK2/16 | od 147 zł | 19 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF436C17BBK2/16 | od 209 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x8Gb KF437C19BBK2/16 | od 249 zł | 2 oferty |