Pamięć RAM Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF560R32RBK4-64
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Kingston Fury KF560R32RBK4-64 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF548R36RBK4-64 | od 1 673 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF556R28RBEK4-64 | od 1 707 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF556R36RBK4-64 | od 837 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF560R32RBK4-64 | od 1 848 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF560R32RBEK4-64 | od 1 907 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF564R32RBK4-64 | od 2 127 zł | 1 oferta | ||
Kingston Fury Renegade Pro DDR5 4x16Gb KF564R32RBEK4-64 | od 2 127 zł | 1 oferta |
Polecamy