Pamięć RAM Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb KF436C16RBAK2/16
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Kingston Fury KF436C16RBAK2/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb KF436C16RBAK2/16
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Pamięć DDR4 FURY Renegade RGB 16GB(2*8GB)/3600 CL16 SAKIN4G1636RR | 288 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade 16GB 3600MHz | 289 zł |
Kingston FURY Renegade RGB 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG | 298 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Renegade 16GB 3600MHz | 289 zł |
Kingston FURY Renegade RGB 16GB (2 x 8GB) 3600 CL16 Czarny | 299 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb
Ceny na Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb KF432C16RBAK2/16 | od 266 zł | 12 oferty | ||
Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb KF436C16RBAK2/16 | od 279 zł | 22 oferty | ||
Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb KF440C19RBAK2/16 | od 339 zł | 7 oferty | ||
Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb KF442C19RBAK2/16 | od 389 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Renegade RGB DDR4 2x8Gb KF446C19RBAK2/16 | od 512 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →