Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C40BBA-32
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF552C40BBA-32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C40BBA-32
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Beast RGB DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 sztuk) | 559 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 5200MHz | 624 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast RGB 32GB 5200MHz KF552C40BBA-32 | 624 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 32 GB, 5200MHz, CL40 (KF552C40BBA-32 | 489 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF548C38BBA-32 | od 546 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C36BBEA-32 | od 497 zł | 4 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C40BBA-32 | od 489 zł | 8 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF556C36BBEA-32 | od 519 zł | 9 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF556C40BBA-32 | od 480 zł | 13 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF560C40BBA-32 | od 548 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →