Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF432C16BB12AK2/32 2666 MHz CL16 Single Rank 3200 MHz CL16 Dual Rank 3200 MHz CL16 Single Rank 3600 MHz CL18 3733 MHz CL19 |
|
Dwukanałowy zestaw modułów RAM DDR4-3200 z rozpraszaczami ciepła i efektownym podświetleniem RGBLED, w pełni kompatybilny z technologiami Asus Aura Sync, MSI Mystic Light, Gigabyte RGB Fusion i ASRock Polychrome Sync. Składa się z pary modułów dual-rank o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Jest pozycjonowany przez producenta jako produkt z wyższej półki cenowej roku 2023, przeznaczony dla graczy, modderów i entuzjastów.
Zaprojektowany do instalacji w wielofunkcyjnych systemach domowych i do gier. Może stanowić część stylowego komputera z wyświetlaczem (z przezroczystą pokrywą boczną lub przezroczystą obudową). Deklarowana efektywna częstotliwość taktowania 3200 MHz zapewnia modułom RAM Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32 przepustowość 25,6 Gb/s, co ma pozytywny wpływ na ogólną wydajność obliczeń i gier. Zestaw ten można zainstalować na platformach Intel Core (od 6 do 14 generacji; w przypadku płyt Socket 1700 obsługa DDR4 zależy od modelu) lub w konfiguracji na procesorach AMD Ryzen z gniazdem Socket AM4.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32
Kingston FURY Beast RGB 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-1 | 441 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR4, 32 GB, 3200MHz, CL16 (KF432C16BB12AK | 428 zł |
Kingston Fury Beast Rgb Kf432c16bb12ak2/32 32gb 2x16gb Ddr4 3200mhz Ram Zi | 422 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF426C16BB2AK2/32 | od 528 zł | 2 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32 | od 422 zł | 3 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB2AK2/32 | od 383 zł | 10 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF436C18BB2AK2/32 | od 390 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF437C19BB12AK2/32 | od 419 zł | 2 oferty |