Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 2x4Gb KF432C16BBK2/8
Zdjęcia 3 |
Kingston Fury KF432C16BBK2/8 2666 MHz 3200 MHz |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Beast DDR4 2x4Gb KF432C16BBK2/8
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 8GB (2x4GB) 3200MHz | 239 zł |
Kingston Fury Beast 8GB [2x4GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-041 | 239 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 8GB (2x4GB) 3200MHz | 239 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 8GB (2x4GB) 3200MHz KF432C16BBK2 8 | 239 zł |
Pamięć RAM Kingston DDR4 8 GB 3200 | 262 zł |
Kingston Fury Beast, DDR4, 8 GB, 3200MHz, CL16 | 241 zł |
Kingston Fury Beast 2x4gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny KF432C16BBK2/8 | 289 zł |
Modyfikacje Kingston Fury Beast DDR4 2x4Gb
Ceny na Kingston Fury Beast DDR4 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x4Gb KF426C16BBK2/8 | od 180 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x4Gb KF432C16BBK2/8 | od 239 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →