Okap Falmec Stella 120/800 Isola stal nierdzewna (CSMI20.E1P2#ZZZB400F)
Falmec Stella 120/800 Isola stal nierdzewna Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Stella 120/800 Isola stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC STELLA EVO 120 biały (bez silnika, z pilotem) jesteśmyFALMECPR | 7 146 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap sufitowy FALMEC STELLA EVO 120 biały | z pilotem | be | 7 142 zł |
Okap sufitowy FALMEC Stella evo 120 biały - korpus bez silnika, z pilotem | 7 141 zł |
FALMEC okap STELLA EVO 120 biały (bez silnika) *Kupuj TANIEJ u nas* - (22) | 7 149 zł |
Okap sufitowy FALMEC Stella evo 120 biały - korpus bez silnika, z pilotem | 7 141 zł |
Falmec Design+ Stella Okap sufitowy 120 cm biały CSMI20.E1P2#ZZZB400F - od | 7 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →