Okap Falmec Mira top 40/800 Isola (CMFI40.E0P2#ZZZX491F)
Zdjęcia 3 |
Falmec Mira top 40/800 Isola Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Mira top 40/800 Isola
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap wyspowy FALMEC MIRA BLACK 40 ISOLA | 5 399 zł |
Okap kuchenny wyspowy przyścienny FALMEC Mira Isola Black 40 - 800 m³/h | 5 399 zł |
Okap FALMEC MIRA BLACK ISOLA 40 (800m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023 | 5 396 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC MIRA BLACK ISOLA 40 czarny | 800 m3/h | 5 392 zł |
Okap wyspowy FALMEC Mira Black Isola 40 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Ta | 5 390 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →