Okap Falmec Mira top 40/800
Falmec Mira top 40/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Mira top 40/800
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC MIRA WHITE 40 | 3 999 zł |
Okap kuchenny wyspowy przyścienny FALMEC Mira White 40 - 800 m³/h | 3 999 zł |
Okap FALMEC MIRA BLACK 40 (800m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023| pyta | 3 996 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC MIRA WHITE 40 biały | 800 m3/h |5L | 3 992 zł |
FALMEC MIRA WHITE 40 FALMEC okap MIRA WHITE 40 800m3/h | 3 999 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →