Okap Falmec Stella Evo 120 Isola stal nierdzewna (CSMI20.E1P2#ZZZI400F)
Falmec Stella Evo 120 Isola stal nierdzewna 2022 rokDesign |
|
Nie ma silnika w zestawie.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Stella Evo 120 Isola stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC STELLA EVO 120 inox (bez silnika, z pilotem) jesteśmyFALMECPRE | 6 446 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap sufitowy FALMEC STELLA EVO 120 inox | z pilotem | bez | 6 442 zł |
Okap sufitowy FALMEC Stella evo 120 inox - korpus bez silnika, z pilotem - | 6 441 zł |
FALMEC okap STELLA EVO 120 inox (bez silnika) *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)- | 6 449 zł |
Okap sufitowy FALMEC Stella evo 120 inox - korpus bez silnika, z pilotem - | 6 441 zł |
Falmec Design+ Stella Okap sufitowy 120x54 cm, stalowy CSMI20.E1P2#ZZZI400 | 6 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →