Okap Falmec Burano 50 BK czarny
Falmec Burano 50 BK czarny 2021 rokDesign biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Burano 50 BK czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Burano 50 Czarny | 1 599 zł |
Okap kuchenny Falmec Burano 50 czarny | 1 699 zł |
Okap FALMEC Burano 50 Czarny CBIN50.E9P2#ZZZN460F | 1 599 zł |
Okap kuchenny podszafkowy 50cm FALMEC Burano Plus 600m3/h czarny - CBIN50. | 1 699 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Falmec Burano 50 BK
Ceny na Falmec Burano 50 BK |
---|---|---|---|---|
Falmec Burano 50 WH biały | od 1 648 zł | 11 oferty | ||
Falmec Burano 50 BK czarny | od 1 599 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →