Okap Falmec Grupa Silnikowa 50/600 stal nierdzewna
Falmec Grupa Silnikowa 50/600 stal nierdzewna 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Grupa Silnikowa 50/600 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC WKŁAD OKAPU/GRUPA SILNIKOWA 50 600m3/h | 2 249 zł |
Okap Falmec Grupa Silnikowa 50 (600M3/H) | 2 249 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap FALMEC GRUPA SILNIKOWA 50 (600m3/h) **5LATGWARANCJI** | 2 246 zł |
FALMEC okap GRUPA SILNIKOWA 50 600 w komplecie zawór zwrotny - GRATIS *Kup | 2 249 zł |
Okap Falmec Grupa Silnikowa 50cm 600 m³/h wysyłka 24 h gratis & gwarancja | 1 698 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →