Okap Falmec Grupa Silnikowa 50/800
Falmec Grupa Silnikowa 50/800 2022 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Grupa Silnikowa 50/800
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falmec Grupa Silnikowa 50 800m3/h | 2 270 zł |
Okap Falmec Okap Falmec Grupa Silnikowa 50 800 m/h one size | 2 289 zł |
Okap do zabudowy FALMEC WKŁAD OKAPU/GRUPA SILNIKOWA 50 800m3/h Green Tech | 3 499 zł |
Okap Falmec GRUPA SILNIKOWA 50 800 | 2 399 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap FALMEC GRUPA SILNIKOWA 50 (800m3/h) **5LATGWARANCJI** | 2 396 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →