Okap Falmec Alba 120 Isola
Zdjęcia 3 |
Falmec Alba 120 Isola 2021 rok |
|
Możliwość pomalowania panelu na kolor sufitu.
Silnik sprzedawany osobno.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Alba 120 Isola
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC ALBA ISOLA 120 biały (bez silnika) **5LATGWARANCJI** KODYRABAT | 8 746 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap sufitowy FALMEC ALBA 120 biały | z pilotem | bez siln | 8 742 zł |
Okap FALMEC Alba Isola 120 - korpus bez silnika, z pilotem - Sprawdź Cene | 8 741 zł |
FALMEC okap ALBA ISOLA 120 *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-266-82-20 Zapraszam | 8 749 zł |
Okap FALMEC Alba Isola 120 - korpus bez silnika, z pilotem - Sprawdź Cene | 8 741 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →