Monitor MSI MAG 341CQP 34 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 9 |
MSI MAG 341CQP 34 " czarny
2024 rokgamingowyQD-OLEDHDMI 2.1zakrzywionyHDRTÜV RheinlandAdaptive-SyncKVMcienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms
Częstotliwość:175 Hz
Kontrast:1 500 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG 341CQP 34 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor MSI MAG 341CQP QD-OLED 34" 3440x1440px 175Hz 0.03 ms [GTG] Curved | 5 925 zł |
Monitor MSI MAG 341CQP QD-OLED 34" 3440x1440px 175Hz 0.03 ms [GTG] Curved | 3 669 zł |
Monitor MSI MAG 341CQPDE QD-OLED | 6 579 zł |
Msi Mag 341cqp 34´´ Uwqhd Qd-oled 175hz Curved Gaming Monitor Wielokolorow | 4 993 zł |
Monitor MSI MAG 341CQPDE QD-OLED | 6 546 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →