Monitor MSI G321CQP E2 31.5 "
Zdjęcia 8 |
MSI G321CQP E2 31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:170 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Tryb konsoli – FHD 120 Hz, rozdzielczość 2k zoptymalizowana dla PS5.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI G321CQP E2 31.5 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MONITOR G321CQP E2 315 80 CM KURVO 1000R Idzie 2560X1440 WQHD 170HZ CZ | 1 871 zł |
MSI G321CQP E2 MON-LCD-MSI-0275 | 1 509 zł |
Monitor MSI G321CQP E2 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 1 259 zł |
Monitor MSI G321CQP E2 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 1 359 zł |
MSI Monitor MSI G321CQP E2 | 1 620 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →