Monitor MSI MAG 325CQRXF 31.5 "
Wideo 1Zdjęcia 15 |
MSI MAG 325CQRXF 31.5 "
27 "31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Tryb konsoli, który eliminuje możliwe problemy ze zgodnością.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG 325CQRXF 31.5 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG 325CQRXF monitor PC 80 cm 315" 2560 x 1440 pikseli Quad HD Czarny | 2 486 zł |
Monitor MSI MAG 325CQRXF 31.5" 2560x1440px 240Hz 1 ms [GTG] Curved | 2 200 zł |
Msi Mag325cqrxf 31´´ Wqhd Va Led 250hz Curved Gaming Monitor Niebieski 159 | 2 244 zł |
MSI MAG 325CQRXFDE 80 cm 315 Zoll 240 Hz WQHD VA - DP 2x HDMI USB-C 9S6-3D | 2 509 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI MAG 325CQRXF
Ceny na MSI MAG 325CQRXF |
---|---|---|---|---|
MSI MAG 275CQRXF 27 " | od 2 045 zł | 8 oferty | ||
MSI MAG 325CQRXF 31.5 " | od 2 200 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →