Monitor MSI G245CV 23.6 " czarny
Zdjęcia 15 |
MSI G245CV 23.6 " czarny
Przekątna:23.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI G245CV 23.6 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
N--MSI G245CV 236inch VA FHD Curved 1 | 735 zł |
MSI G245CV MON-LCD-MSI-0271 | 579 zł |
Monitor MSI G245CV 23.6" 1920x1080px 100Hz 1 ms Curved | 579 zł |
MSI G245CV 23,6" Full HD VA 100Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 579 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →