Monitor MSI MPG ARTYMIS 343CQR 34 " czarny
Wideo 15Zdjęcia 5 |
MSI MPG ARTYMIS 343CQR 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:550 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG ARTYMIS 343CQR 34 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" MSI MPG ARTYMIS 343CQR - 1 ms - Monitor | 3 210 zł |
Monitor MSI MPG ARTYMIS 343CQR | 2 899 zł |
MSI Monitor MSI MPG ARTYMIS 343CQR Curved | 3 520 zł |
Monitor MSI MPG ARTYMIS 343CQR Curved | 3 367 zł |
Monitor MSI MPG ARTYMIS 343CQR Curved | 3 272 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →