Okap Falmec Sirio 90 biały
Zdjęcia 6 |
Falmec Sirio 90 biały 2021 rok |
|
Należy sprawdzić obecność silnika.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Sirio 90 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy FALMEC Sirio 90 biały z silnikiem slim 800 m3/h | 9 549 zł |
Okap sufitowy FALMEC Sirio 90 biały z silnikiem poddaszowym 950 m3/h | 9 099 zł |
Okap sufitowy FALMEC Sirio 90 biały z silnikiem poddaszowym bezszczotkowym | 11 249 zł |
Okap sufitowy FALMEC Sirio 90 biały z silnikiem poddaszowym 1300 m3/h | 11 249 zł |
Okap sufitowy FALMEC Sirio 90 biały z silnikiem zewnętrznym 1000 m3/h | 10 299 zł |
Okap sufitowy FALMEC Sirio 90 biały z silnikiem zewnętrznym 1500 m3/h | 10 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →