Okap Elica Hilight-X H16 IX/A/100 stal nierdzewna
Elica Hilight-X H16 IX/A/100 stal nierdzewna 2021 rokwydajny biały stal nierdzewna |
|
Model dostarczany jest bez silnika.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Hilight-X H16 IX/A/100 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA HILIGHT-X H16 IX/A/100 | 9 599 zł |
Okap sufitowy ELICA Hilight-X H16 IX/A/100 PRF0167045A | 9 599 zł |
Okap sufitowy ELICA HILIGHT-X IX/A/100 H16 stal nierdzewna (16 cm wysokość | 9 599 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA HILIGHT-X IX/A/100 | 9 599 zł |
Okap sufitowy ELICA Hilight-X H16 IX/A/100 PRF0167045A - Użyj kodu EL10 - | 9 599 zł |
Okap Elica HILIGHT-X H16 IX/A/100 PRF0167045A wyciąg | 9 599 zł |
Modyfikacje Elica Hilight-X H16 IX/A/100
Ceny na Elica Hilight-X H16 IX/A/100 |
---|---|---|---|---|
Elica Hilight-X H16 WH/A/100 biały | od 9 599 zł | 1 oferta | ||
Elica Hilight-X H16 IX/A/100 stal nierdzewna | od 9 599 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →