Okap Elica Illusion H16 Paint/A/100
Elica Illusion H16 Paint/A/100 2020 rokwydajny |
|
Możliwość pomalowania panelu na kolor sufitu.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Illusion H16 Paint/A/100
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy ELICA ILLUSION H16 PAINT/A/100 | 8 699 zł |
Okap sufitowy ELICA ILLUSION PAINT/A/100 H16 do malowania / ramka inox (16 | 8 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA ILLUSION PAINT/A/1 | 8 699 zł |
Okap Elica Illusion H16 PAINT/A/100 PRF0147726A - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 8 699 zł |
ELICA Okap ILLUSION H16 PAINT/A/100 do malowania, ramka inox, wys.16cm PRF | 8 699 zł |
Okap Elica Illusion H16 PAINT/A/100 PRF0147726A - Użyj kodu EL10 - 10 raba | 8 699 zł |
Okap Elica ILLUSION H16 PAINT/A/100 PRF0147726A wyciąg | 8 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →