Okap Elica Hilight-X H30 IX/A/100 stal nierdzewna
Elica Hilight-X H30 IX/A/100 stal nierdzewna 2021 rokwydajny biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Hilight-X H30 IX/A/100 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA HILIGHT-X H30 IX/A/100 | 8 399 zł |
Okap sufitowy ELICA HILIGHT-X IX/A/100 H30 stal nierdzewna (30 cm wysokość | 8 399 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA HILIGHT-X IX/A/100 | 8 399 zł |
Okap sufitowy ELICA Hilight-X H30 IX/A/100 PRF0163520A - Użyj kodu EL10 - | 8 399 zł |
Okap Elica HILIGHT-X H30 IX/A/100 PRF0163520A wyciąg | 8 399 zł |
Modyfikacje Elica Hilight-X H30 IX/A/100
Ceny na Elica Hilight-X H30 IX/A/100 |
---|---|---|---|---|
Elica Hilight-X H30 WH/A/100 biały | od 8 399 zł | 5 oferty | ||
Elica Hilight-X H30 IX/A/100 stal nierdzewna | od 8 399 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →